Chi Ayakkabı

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi ödeme yöntemleri ile ödeme yapılıyor?

Ödeme adımına geçtiğinizde size en uygun ödeme yöntemini seçerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri: Kredi Kartı Peşin, Kredi Kartı Taksit, Havale, Kapıda Ödeme’dir. Her biri sizin açınızdan güvenli ödeme yöntemleridir.

Kargo ücreti ne kadar?

Tüm Türkiye için sabit bir kargo bedeli alışveriş sepetinize yansıtılır. Tüm Türkiye için kargo ücreti KDV dâhil olarak 5,90 TL'dir. 

Satın aldığım ürünler kargoda hasar görür mü?

Siparişinizdeki tüm ürünler itinalı olarak paketlenir.  Hasar görmemesi için tüm tedbirler alınır. Siparişinizin eksiksiz ve hasarsız olarak tarafınıza ulaştırmak bizim sorumluluğumuzdadır. Yine de sorun yaşanması durumunda bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Siparişim ne zaman elimde olur?

Seçtiğiniz ödeme yöntemi ile siparişiniz onaylandıktan sonra 24 saat içerisinde alışveriş sepetinizdeki tüm ürünler özenle paketlenerek kargo şirketine teslim edilir. Depomuz İstanbul'da olduğu için bulunduğunuz şehrin İstanbul'a olan uzaklığına ve adresinize göre 1-3 iş günü sürebilir. Örneğin İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirler kargoya verildiğinin ertesi günü adrese teslimat yapılabilmektedir. Olumsuz hava vb. koşullar altında kargo süresindeki uzama kargo şirketinin sorumluluğundadır.